|
|
47834, к мертвым имеем уважение. но это не повод постоянно использовать их как козырь в дискуссии
|
|
|
47828,
klirik,
Клірік, дякую. Треба порити буде гугл щлбо суб'єкту - історії та ін.
Але, поклавши руку на серце - хреста того малюють не тільки тому, що він красивий, еге ж? ;)
|
|
|
47833, ты явно не мать Тереза. имей жалость. тем более ты в Житомире редко бываешь
|
|
|
47832,
metalham,
Ну ти ж не знаєш, кого і коли когось спалили чи вбили, чи ще щось. На хуя це обговорювати взагалі і якісь пиздуваті припущення робити?
|
|
|
47827,
metalham,
То я до тебе добрий.
А от якщо пепса я вважаю хуйлом в неті, то і в житті йому ні руку не подам, ні за одним столом не сяду.
"С підарамі нє пйом"
|
|
|
47824, ситуация такая же,как лейкер считает Она фашистом))
но в реале у лейкера не сожгли ничео в Украине.а сам лейкер вылетит
с работы скорее всего,когда владельцем твканала станет не еврей :)
|
|
|
47826,
Vichny,
А в мене гальштуг є мальтійський. Чи бо краватка.
Думаю, ззовні стадіону ти просто дядько в светрі, а на стадіо в тебе вселяються душі лицарів і ти починаєш ненавидіти мусульман.
Десь так за версією хуєфа.
|
|
|
47828, сразу вспомнился анекдот про прапорщика и логику )
|
|
|
мальтийский крест - это фейк уже. Не знаю зачем его притянули к символике правых. Никто его не использует на баннерах.
|
|
|
Vichny, кельтский крест взяли за символ британские правые скинхеды, остальные в Европе подхватили. Если ты используешь кельтский крест, то значит сочувствуешь скинхедам, если сочувствуешь скинхедам, значит ненавидишь негров, если ненавидишь негров, значит ты расист. Видимо такая логика у толерастов.
|
|
|
47823, так я знаю просто какой ты добрый в жизни человек и какой ты бываешь террорист в нете гг
|
|
|
47825,
Фунтик,
То Збірну Мальти треба навічно дискваліфікувати за їхній хрест.
А у мене, до речі є поло красиве, з мальтійським хрестом, мені дуже подобається, часто його одягаю.
Я фашист? Нацист? Расист?
|
|
|
47820,
Vichny,
Ну, мальтійські лицарі були відомі нацисти - турок ненавиділи, їсти не могли.
Ще з родоських часів.
А кельти пручалися розповсюдженню тодішнього стандарту культури - римської; не приймали загальноєвропейські цінності.
|
|
|
47822,
Ти не зрозумів. Мені не ясно, при чому до РАСИЗМУ КЕЛЬТСЬКИЙ , а тим більше МАЛЬТІЙСЬКИЙ хрести?
|
|
|
47817,
Не прослідкував, хто перший, але ось ці це мусолення прізвища-національності конкретно заїбали.
Не подобається Лейкер як людина, як коментатор, як дописувач, як журналіст - так і пишіть, а національність, прізвища та псевдоніми тут ні до чого.
А "закид" 47814, я ж сказав - нікого конкретно не маю на увазі, просто відповів Металхамові, хз чому він сам про це почав :)
Та й ти, незважаючи на всі твої таракани (знаю, що правильно - "таргани", але "таракани" прикольніше" ) точно не з тих, хто в реалі посміхається в обличчя, а потім через монітор лайном кидається.
|
|
|
47820, при совке за длинный хаер ебали,в 2010 почему то стали искать наци,готовых снова жечь жидов. хороший пример это частые фильмы на любимых виасатах ,нг,дискавери,про замучанных евреев во 2 мировой.
|
|
|
Да, хто зможе пояснити, коли саме КЕЛЬТСЬКИЙ , а тим більше МАЛЬТІЙСЬКИЙ, стали асоціюватися з расизмом? WTF?
|
|
|
47814, я для этого и сказал про индульгенцию для непонятливых свиней.
ведь чем старше,тем категоричней становишься(ссылаясь на опыт и возможности на пике),а дальше ведь может прийти старость и одна из форм маразма
|
|
|
47817,
это потому, что у тебя личность ебанутая, но целостная
|
|
|
Дима блин
По первому пункту - я только лейкера тролю по этому признаку плюс сам первым начал кидаться.
По второму - это была легкая ирония, там смайлы стояли.
Я в реале и виртуале одинаково резок прям и могу нах любого послать, так что сей посыл не ко мне.
|
|
|
47811,
Vichny,
А громадяни, які мають зо два пашпорти? А ті, які співпрацюють з іноземними розвідками та спецслужбами? Питання...
|
|
|
ЗемляК,
ИзвЕнИте!Ъ,
Можна. А на додаток до цього прикласти відео з Красної Площяді, де апплікант співає повстанських пісень, чи просто розмахує стньо-жовтим чи червоно-чорним прапором
|
|
|
47810,
metalham,
От не вірю, та й досвід показує - не буває такого, що людина в інтернеті жлоб, а в житті - душевний і інтелігентний пар'єнь чи дьєвушка :)
Навіть якщо воно тобі посміхається, говорить в обличчя нормальні речі, а потім (чи до того) в неті обкладає хуями - то це просто вказує на те, що людина - сцикло, і в житті боїться проявити своє справжнє "я", сублімуючи в неті.
Нікого конкретно не маю на увазі, це так, теоретизування.
|
|
|
47811, всього Кобзаря напам'ять продекламувати? :о)))
|
|
|
сча свидетельство о рождении отсканирую. там у папы с мамой национальность указана))
|
|
|
47808,
Фунтик,
Ну за етнічною ознакою у мене ж дискримінації нема? Але по громадянству є.
На виборах президента теж така сама концепція...
Так шо всі ті, у кого є українське громадянство, мають шанс отримати Преміум, незалежно від етнічного походження, а от українцям, у кого українського паспорту нема - складніше.
Треба доводити свою українськість якось.
|
|
|
47805, и пиздеть в нете всякую хуйню и быть в жизни нормальным человеком это нормально :) в меру конечно (а то некоторые свиньи это примут как индульгенцию как обычно)
ведь если назвать человека пидарасом,он автоматом им же не становится. и всегда есть надежда что человек поймет свои ошибки.
так же как обговаривать поведение жидов не значит сжечь хотя бы одного в жизни :)
тем более многие из нас любят хороший и черный юмор
|
|
|
Jack$on,
|
Цитата:
|
|
Да, без везения и судейских ошибок не обошлось, но... :)
|
это не везение. Это беспредел бокового судьи по отношению к футболистам Малаги. Они на 92-й минуте смогли создать идеальную линию оставив 4-х игроков БД в оффсайде, а боковой их наглым образом обломал.
|
|
|
47805, \
Вірно гутариш.
Спочатку треба не дати преміум-аккаунт всім москалям, а потім мона вже за інших братися:)
|
|
|
пересмотрел вчерашнюю трагикомедию. Второй гол Дортмунда это нечто.
Хуммельс (центдеф) до этого пару атак ходивший в центратаки, начинает атаку Боруссии в центральном круге. Длинный навес в штрафную. Воздух выигрывает Суботич (центрдеф) и скидывает головой на ход Сантане (центрдеф). Но его удар отбивает кипер и тут уже наконец игрок атаки добивает :). И не могу сказать что это исключительно фарт -- Клопп моментально после пропущеного перестоил игру. Да, без везения и судейских ошибок не обошлось, но... :)
|
|
|
А Урука з Днем Народження, звісно! Щоб усе було ;)
|
|
|
Ну і хуйні ви тут і на О. понаписували, ояєбу :)
ОН, дозволь тобі дати 2 поради. Прислухаєшся, чи ні, твоя справа, але тим не менш.
1. Від'їбись від Лейкера. Нікого не має їбати яке у кого прізвище, віра та етнічне походження.
2. Не розписуйся за всіх. "там .... только евреев и негров не любят". Не всі тут відчувають, розмірковують і діють як ти
|
|
|
Урук-хай поздравляю с ДР!
|
|
|
nomadr,
Тут главное завинтить пробку в резьбу без штопора, остальное пыль... сочтемся)
|
|
|
Влад, з днюхою тебе! Щоб ти був здоровий! Щоб твої дівчатка радували тебе! Ну і ти їх не засмучуй :о)
Будьмо!
|
|
|
47796,
Да, я такой..., пролетарий..., с утра до ночи, то с лопатой, то с кайлом, а уже потом мозолистыми руками тыкаю мизинцем в клаву.
Уж извини, не белая кость-голубя кровь как ты.
Только напомни, где я у тебя, перформанс скопипиздили?
|
|
|
47794, Чому злий. Це мое особисте ставлення до конкретнои людини - пепси.
|
|
|
шо то мне подсказывает, что корни этого дисквала растут из одного восточноукраинского города...
|
|
|
Potim,
На хуй мені встравсь той О., как и Пепси тут.
Просто от мерсона седня не ожидал такой реакции на дисквал.
|
|
|
xe-xe, перформанс скопипиздили ;))
пролетарии, шо с них взять...
|
|
|
Potim,
47791,
Я туди не піду :)
Це сьогодні була разова акція :)
|
|
|
aTroy, nb xjuj nfrbq pkbq? ти чого такий злий, як сабака?
|
|
|
nomadr, в продолжение темы перфа Дортмунда. Не все так однозначно и радужно ))
|
|
|
Шановні місцеві...
"Она" дасте на ОБСИЛФ?
"Пепсі" - на замін, на місяць? :)
|
|
|
Урук-хай - Прийми вытання з Днем народження! Усіх благ!!!
|
|
|
Scheich Abdullah Al-Thani (владелец фц малага):
"это не футбол, это расизм "
от же ж ёбаная арабская абизьяна (расизм? ну дык сам же ж напрашивается чмо обрезанное)
|
|
|
Урук-хай, с Днем Рождения!
|
| Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора |
|
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:48:00.
|