# 47826, Vichny   10.04.2013 21:01:22

47825,
Фунтик,

То Збірну Мальти треба навічно дискваліфікувати за їхній хрест.
А у мене, до речі є поло красиве, з мальтійським хрестом, мені дуже подобається, часто його одягаю.
Я фашист? Нацист? Расист?

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора