# 47831, Фунтик   10.04.2013 21:05:42

47826,
Vichny,
А в мене гальштуг є мальтійський. Чи бо краватка.

Думаю, ззовні стадіону ти просто дядько в светрі, а на стадіо в тебе вселяються душі лицарів і ти починаєш ненавидіти мусульман.
Десь так за версією хуєфа.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора