|
|
47817,
Не прослідкував, хто перший, але ось ці це мусолення прізвища-національності конкретно заїбали.
Не подобається Лейкер як людина, як коментатор, як дописувач, як журналіст - так і пишіть, а національність, прізвища та псевдоніми тут ні до чого.
А "закид" 47814, я ж сказав - нікого конкретно не маю на увазі, просто відповів Металхамові, хз чому він сам про це почав :)
Та й ти, незважаючи на всі твої таракани (знаю, що правильно - "таргани", але "таракани" прикольніше" ) точно не з тих, хто в реалі посміхається в обличчя, а потім через монітор лайном кидається.
|