|
|
Ну і хуйні ви тут і на О. понаписували, ояєбу :)
ОН, дозволь тобі дати 2 поради. Прислухаєшся, чи ні, твоя справа, але тим не менш.
1. Від'їбись від Лейкера. Нікого не має їбати яке у кого прізвище, віра та етнічне походження.
2. Не розписуйся за всіх. "там .... только евреев и негров не любят". Не всі тут відчувають, розмірковують і діють як ти
|