# 47815, Vichny   10.04.2013 20:36:54

ЗемляК,
ИзвЕнИте!Ъ,

Можна. А на додаток до цього прикласти відео з Красної Площяді, де апплікант співає повстанських пісень, чи просто розмахує стньо-жовтим чи червоно-чорним прапором

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора