# 47833, Vichny   10.04.2013 21:08:34

47827,
metalham,

То я до тебе добрий.
А от якщо пепса я вважаю хуйлом в неті, то і в житті йому ні руку не подам, ні за одним столом не сяду.
"С підарамі нє пйом"

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора