# 47808, Фунтик   10.04.2013 20:13:48

47805, \
Вірно гутариш.

Спочатку треба не дати преміум-аккаунт всім москалям, а потім мона вже за інших братися:)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора