# 47836, Vichny   10.04.2013 21:12:17

47828,
klirik,

Клірік, дякую. Треба порити буде гугл щлбо суб'єкту - історії та ін.
Але, поклавши руку на серце - хреста того малюють не тільки тому, що він красивий, еге ж? ;)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора