|
|
47808,
Фунтик,
Ну за етнічною ознакою у мене ж дискримінації нема? Але по громадянству є.
На виборах президента теж така сама концепція...
Так шо всі ті, у кого є українське громадянство, мають шанс отримати Преміум, незалежно від етнічного походження, а от українцям, у кого українського паспорту нема - складніше.
Треба доводити свою українськість якось.
|