# 53553, Убитый Енот   20.06.2013 21:56:53

масквич, сука, в первом поколении))
"Ой, не бийте мене хлопці, я вже городський, я у автоматі воду з бульбашками пив" :-))

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора