# 53140, Shahey   15.06.2013 22:34:28

Олега з ДН! Здоров"я!
з.і. як вам літнім (народженим влітку )) ) святкується в таку спеку... не позаздриш. а горілку таки пити треба)))

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора