# 51806, Vichny   27.05.2013 14:45:48

Нат, яка ціна абона - 1200 чи 1050?
Пропоную зустрічатися у вівторок десь в районі Тралєбуса на Олімпійській, годині так о 19:00 - 20:00 вже з баблом.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора