# 51765, TarasK   27.05.2013 09:15:56

Користуюсь райффайзеном, є певні зайоби, але всеж краще, ніж приват. Зайоби - встановлення/зміна лімітів, багато часу через черги може займати відкриття/закриття та решта оформлення документів. Можливо, не надто оптимальні тарифи(кредити не юзаю), але в цілому - норм, як для сучасного укр.банківського роздрібу.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора