|
|
Користуюсь райффайзеном, є певні зайоби, але всеж краще, ніж приват. Зайоби - встановлення/зміна лімітів, багато часу через черги може займати відкриття/закриття та решта оформлення документів. Можливо, не надто оптимальні тарифи(кредити не юзаю), але в цілому - норм, як для сучасного укр.банківського роздрібу.
|