Тонування # 50584, Taras_Sh   11.05.2013 00:23:38
Тонування

Бля, який срач проґавив)
також мене усі лякали за тонування. Поїхав знімати але слава яйцям, 1 травня ніхто не працював. Доїхали до Евіана і поки ніяка падла не спинила
Завтра спробую Бетао з Нінко пошукати )

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора