# 50539, Booster   09.05.2013 13:02:51

Не впл1тайте мен1 троянди в коси, он америкоси тонують. Йдеться не хто в цьому план1 показник, а як воно в план1 комфорту вод1я. Та й хун возити якось без тонування не дуже зручно. ;-)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора