# 49573, @ФФПреображенского   26.04.2013 11:08:17

49570, та нормально.. тобі ж навідь чистокровно-кацапська провідниця ні бельмеса українською та наскрізне мАсквАААкання "доставило" )))

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора