# 49443, galev   25.04.2013 15:14:45

Сьогодні Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв кілька рішень, які стосуються київського "Динамо".

До «Динамо» застосовані фінансові санкції у 25 тисяч гривень за використання шанувальниками київської команди піротехнічних засобів та скандування образливих виразів 20 квітня 2013 р. під час матчу 25-го туру з луганською «Зорею».

Крім того, за порушення пункту 1 статті 49 Регламенту змагань Прем’єр-ліги щодо обов’язкової участі головного тренера та футболіста команди у флеш-інтерв’ю після матчу з «Зорею» київський клуб та його головний тренер мають надати письмові пояснення.

За скандування нецензурних виразів вболівальниками «Динамо» під час матчу 24-го туру чемпіонату України із львівськими «Карпатами» 13 квітня 2013 р. київський клуб має виплатити 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, що після закінчення матчу 25-го туру Прем'єр-ліги "Зоря" - "Динамо", головний тренер киян Олег Блохін відмовився давати інтерв'ю журналістам каналу "Футбол", посилаючись на заборону клубного керівництва.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора