|
|
49119,
remember,
По Киэву принаймні не ходять уйобки з триколорами і імперками, пам'ятників російським імператорам не ставлять.
Хоча, підарасні побільшало і в Києві, тут ти правий.
І, саме хуйове, яєць щось з цим зробити у переважної кількості киян нема :(
|