# 49120, Vichny   23.04.2013 13:30:57

49119,
remember,

По Киэву принаймні не ходять уйобки з триколорами і імперками, пам'ятників російським імператорам не ставлять.
Хоча, підарасні побільшало і в Києві, тут ти правий.
І, саме хуйове, яєць щось з цим зробити у переважної кількості киян нема :(

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора