# 48623, Vichny   18.04.2013 14:47:24

А новини з Абуджі чи Адісс-Абеби є? Бажано з відео і обговорюванням на три дні. Шо там про українців говоре і думає тамтешній ураннт? Це важливо, б/п.
Блядь, люди, ну шо вас так тягне до тієї рашки??? Чим скоріше ви її відпустите, тим скоріше вона відпустить нас.
Фіни не дадуть спиздіти.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора