# 48594, Чича   18.04.2013 12:39:10

Vichny, не нервуй, є нормальна бесіда без обвинувачень і образ:)

Новинами із РФ так чи інакше треба цікавитись, оскільки це наші сусіди і вчинки якої впливають на нас.


Наявність таких розмов не відволікає від милування весною і думками про перкрасне :) В житті багато чого можна робити паралельно :)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора