|
|
Vichny, не нервуй, є нормальна бесіда без обвинувачень і образ:)
Новинами із РФ так чи інакше треба цікавитись, оскільки це наші сусіди і вчинки якої впливають на нас.
Наявність таких розмов не відволікає від милування весною і думками про перкрасне :) В житті багато чого можна робити паралельно :)
|