# 48585, Vichny   18.04.2013 11:44:34

TarasK та інші.

Ну нахуя ви взагалі цікавитесь новинами з рашки, ну кого це їбе, хто там кого застрелив чи ще щось? Моніторите якісь ресурси з .ru, намагаєтесь щось довести тамтешньому мешканцеві...

Ну реально, нахуя?

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора