# 48582, Vichny   18.04.2013 11:40:53

VetalK, з Днем Народження!

Нехай твій Дымон поведе оновлену Оболонь до перемоги в Лізі Чемпіонів!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора