|
|
48538, Саш, та я ж лише спитав. Ні так ні. Просто на свому смарті Самсунг Гелексі S2, де зараз Андроід 4.1.2, можна легко добавити/видалити будь-яке з вікон (роб.столів), та призначити будь-яке з них головним. Думав, що на планшеті Гелексі Таб з Андроідом 3.2 це теж десь заховано. "Нет? Будем искать."
|