# 48535, Простой парень   17.04.2013 21:05:34

До речі, а хтось знає як на старому Андроіді (3.2) планшет Самсунг Таб (той, що першого випуску) змінити стартове (домашне) вікно? Наразі воно № 3, а як робити, щоб було № 1? :-) Ось де гугл не порився

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора