# 48520, Простой парень   17.04.2013 19:57:58

А де зараз Десна Чернигів? Десь приблизно у такій самій дупі, як і гокей в Україні - друга ліга третя зона? Й як там справи у збірної з бєнді? А то щось ніц не чути, хвилююся

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора