# 48329, Главврач   14.04.2013 21:06:02

Щиро дякую, шановне панство!!!! Якось воно в паспорті неправильно записано а по відчуттям - зовсім не логічно :)
Віддячу:))
Click the image to open in full size.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора