# 48324, ЗемляК   14.04.2013 19:34:08

Влад, Катюха - красно дякую за гостинчик! :о)
Цукерки за здоров'я малечі ми вже покуштували. А те, що трішки міцніше, спробую зберегти до чергового фестивалю ПП ("Просто Пий") ;о)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора