# 48109, Booster   12.04.2013 18:41:01

Що за судд1 п1шли? От сто1ш, блядь, з прапорцем 1 чмакаеш- хуякаеш жуйку, розвиваеш сво1 жувальн1 м"язи 1бала чи просто хочеш понтово виглядати типу н11бацця перещь по бровц1 б1гае. Повбивавби. Ц1кава реакц1я 1нспектора, чи йому похуй?

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора