# 47912, Катюха   11.04.2013 10:06:12

Урук-хай, "завжди" - це який саме часовий період? У моєму німецькому "завжди" відносини зовсім інші ;) І за довоєнними-воєнними фотки моїх німців так само.

47908, Чича, та хіба я навмисне? (:

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора