|
|
47892,
Вічний, чому саме солярний символ? Філософське питання, тут довго можна міркувати, адже кельт - це поєдання традиційної християнської символіки(хреста), та солярного символу(символу Сонця) - кола, який є дуже популярним у прихільників язицництва. Водночас саме прихільники цих двох релігій складають велику кількість серед "правих". Але це - лише моє припущення, навіть одне з них.
Пояснення ж тотального маразму "борців з расизмом/нацизмом і т.д." - дуже просте. Це -гроші, адже існування організацій накшталт ФАРЕ фінансується УЄФА, яке, в свою чергу бере на це гроші з клубів у вигляді штрафів. Схема банальна - УЄфа просто залишає в себе частину прибутків, які клуби мали б отримати за участь в єврокубках. Аже клуби передають УЄфа права на телетрансляції, рекламу на стадіонах і т.д., а потім уєфа їм за це сплачує гроші. Звісно, апетити уєфа зростають, тому вони створюють все більш хитромудрі схеми, як наїбати клуби. Тому й виникає "маразм" з 88-ю хвилиною, нацизмом-расизмом-Гітлером-гомофобією і т.д., адже маразм цей має фінансове підгрунття.
|