|
|
47894, Урук-хай, у куми своєї запитай, чому вона від Гітлера кип"ятком пісяла, якщо від режиму цієї падлюки загинуло багато її рідних. Якщо гарно попросиш, то ще й якусь літературу дасть почитати. Була в неї колись книжка "Застольные речи Гитлера" (його роздуми про все на світі, котрі він висловлював у компанії близьких генералів). Дуже цікаво ;)
|