# 47877, Простой парень   10.04.2013 23:19:32

Фунтик, особисто я вважаю, що "хуефа пожеребит строго немец-немец & испанец-испанец". Тоді маємо 2 4 мегафайти (ель-классіко та хуййогознабундесклассіко) + нон-інцест фінал.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора