жесть # 47853, major   10.04.2013 21:55:57
жесть

У тенісистки Олени Бондаренко конфіскували подаровану за виграш у турнірі машину. Податківці вимагали від Олени Бондаренко сплатити 125 тисяч гривень за авто, ввезене в Україну. Вона відмовилася.

Детальніше на відео: http://www.youtube.com/channel/UCXoJ8kY9zpLBEz-8saaT3ew?sub_confirmation=1

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора