# 47778, Фунтик   10.04.2013 16:19:11

47775,
А він на матч з Ворсклою приходив, навіть сидів поруч в 74, але навіть не привітався.

Думали, прийшов реюніон обговорювати:), а напевне пан Петренко саме вчив в той час англійців пов"язками баригувати, тож провести було нікому...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора