# 47666, ЗемляК   09.04.2013 19:20:57

47629,
47636,
47641,
Якась куйня малограмотна виходить. Їжак не звертається, а згортається в клубок, а молоко, як я вже писав, зсідається. Якщо ж це калька з російської, то така ж сама куйня виходить: молоко - "свёртывается", їжак - "сворачивается".

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора