Псевдо
Запам'ятати мене
Пароль
Реєстрація
Гостьова книга
29 Меню
Календар
На сторінку...
Версія від Philus'a
Конкурс Прогнозів
Галерея 29того
Файловий Архів
Wiki 29
Цитатник
#
47666
,
ЗемляК
09.04.2013 19:20:57
47629
,
47636
,
47641
,
Якась куйня малограмотна виходить. Їжак не звертається, а згортається в клубок, а молоко, як я вже писав, зсідається. Якщо ж це калька з російської, то така ж сама куйня виходить: молоко - "свёртывается", їжак - "сворачивается".
Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора