# 47636, Фунтик   09.04.2013 11:00:15

47629,
Звертаються обидва.

Мене, коли відбирали в 1-Е (експерементальний) клас, де проходили програму 1-2 класу за один навчальний рік, тестували і задаали схожі запитання.
Це був 1989 рік.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора