# 47566, Катюха   08.04.2013 11:00:16

AlBad, їдальня Мінюста не підійде? Смачно, якісно й дешево. У дворах, біля Софіївського собору.
На Андріївському колись, навпроти будинку Слінко, було Українське кафе з дуже смачним борщем, глінтвейном та фруктовим салатом. Може й зазар є. Забула, як називається. якщо спускатися зверху, то по праву сторону, жовтий будиночок з тином і козаком при вході

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора