# 47425, Vichny   07.04.2013 11:26:52

Фунтік, то що, він взагалі тепер не має рота відкривати, якщо "уровєнь" роботи 3 роки тому був не такий, як хотілося?
І ти не припускаєш, що за 2,5 роки ув'язнення людина здатна зробити певні висновки і багато чого переосмислити?
Недайбоже кумусь з нас пройти через те, через що пройшов він.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора