|
|
Фунтік, то що, він взагалі тепер не має рота відкривати, якщо "уровєнь" роботи 3 роки тому був не такий, як хотілося?
І ти не припускаєш, що за 2,5 роки ув'язнення людина здатна зробити певні висновки і багато чого переосмислити?
Недайбоже кумусь з нас пройти через те, через що пройшов він.
|