# 47109, Фунтик   04.04.2013 12:58:26

Блять, ну хто в 2013 році може вкладати гроші в банк з назвою "Данієль"?

Властелина, МММ, Хопёр, блять...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора