|
|
46883,
RealLokoSnork,
ну все нормально - спочатку вам неросійський постачальник дав ТЗ, потім ще й українка додала копняка, аби нормально програму доопрацювали. Лише під чітким та суворим іноземним керівництвом можливі успіхи у росіян. Доведено збірною Росії з футболу, ЦСКА Москва, Зенітом - та безліч прикладів є.
|