# 46880, TarasK   03.04.2013 12:11:48

46869, майже все вірно, хіба що не "Мы тупо составляем ТЗ", а "нам дають вказівки, ми їх виконуємо". А хто їх дає - чи українка, чи суворий дядько з кдб-фсб - то не важливо. Не дарма росіяни так пишаються своїми найбільш деспотичними правителями - Петром Першим, Єкатериною Другою, Іоанном Грозним, Путіним. Чим жорсткіший цар - тим він для кращій для росіян.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора