|
|
46831,
AlBad,
я вважаю, що людина, прізвище якої закінчується на -ко, має аж ніяк не менше підстав турбуватися про Україну, ніж людина, прізвище якої закінчується на -інн.
До речі, чи будеш ти виходити на мітинги у День Руського Гніву - 13 ківтня о 13-й годині?
|