# 46834, TarasK   03.04.2013 09:59:57

46831,


AlBad,

я вважаю, що людина, прізвище якої закінчується на -ко, має аж ніяк не менше підстав турбуватися про Україну, ніж людина, прізвище якої закінчується на -інн.

До речі, чи будеш ти виходити на мітинги у День Руського Гніву - 13 ківтня о 13-й годині?

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора