# 46580, Убитый Енот   01.04.2013 12:03:50

m.facebook.com/events/143409522495517?_rdr
любі друзі (с)
завтра о 10.00 біля Верховної Ради починається акція опозиції. Доля кожної людини в її руках, доля країни в руках її народу, а отже залежить від кожного з нас. Дуже легко демонструвати свій патріотизм в Мережі, або вигукуючи "Слава Україні" на стадіоні або в пивній, але справжній патріотизм виражається іншим чином. Прийти завтра до Верховної Ради це насправді дуже маленький, дріб'язковий клопіт порівняно і тим яку роботу повинен зробити український народ щоб вирватися з пастки куди він потрапив. Але дорога в тисячу міль починається з першого кроку, зробить завтра цей перший крок і придіть завтра до Верховної Ради

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора