# 46533, Акела   31.03.2013 20:57:37

Vichny,
Абіжаєш, бродяга! Кокс - це в харківську лікарню №15 ))) Сінгл молт - гарне словосполучення!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора