# 46465, К.Барабас   31.03.2013 16:42:38

46454, Що, не бачив, що оте досі дрочить на СРСР? Коли Молотов-Рібентроп - то це є точна оцінка моменту та коливання разом з лінією партії. Коли сотні тисяч власівців - теж можна не згадувати. В історії ВКП(б) нічого про це немає. А от УПА кдбістам муляє.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора