|
|
46454, Що, не бачив, що оте досі дрочить на СРСР? Коли Молотов-Рібентроп - то це є точна оцінка моменту та коливання разом з лінією партії. Коли сотні тисяч власівців - теж можна не згадувати. В історії ВКП(б) нічого про це немає. А от УПА кдбістам муляє.
|